برند-لاکچریا
برند لاکچریا

پوشاک و لباس زنانه

خرید مانتو، تونیک با قیمت مناسب

بارانی-استردار
بارانی آستردار
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: چرم
سایز: سایز بندی
رنگ: مشکی
طرح : طرحدار

1.200.000 تومان1.350.000 تومان

ست-شلوار-و-مانتوی-اداری-لنین
ست مانتو و شلوار اداری و روزمره لنین
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: لنین
سایز: سایز بندی
رنگ: شتری
طرح : ساده

قیمت اصلی 947.000 تومان بود.قیمت فعلی 907.000 تومان است.

مانتوی-اداری-شانتون-مشکی
مانتو اداری و روزمره شانتون مشکی بدون لای
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: شانتون تایوان
سایز: سایز بندی
رنگ: مشکی
طرح : ساده

687.000 تومان

مانتوی-اداری-شانتون-مشکی
مانتو اداری و روزمره شانتون مشکی لای دار
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: شانتون تایوان
سایز: سایز بندی
رنگ: مشکی
طرح : ساده

746.000 تومان

مانتو-اداری-لنین
مانتو اداری و روزمره لنین
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: لنین
سایز: سایز بندی
رنگ: شتری
طرح : ساده

650.000 تومان

مانتو
مانتو اسپرت مدل لش برند لاکچریا
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: شانتن
سایز: سایز بندی
رنگ: سبز
طرح : ساده

600.000 تومان

هودی مانتویی جودون
هودی جلو باز جودون پنبه (مانتویی)
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: جودون 90% پنبه
سایز: سایز بندی
رنگ: طوسی راه راه
طرح : طرحدار

600.000 تومان650.000 تومان

هودی مانتویی نخ لاکرا برای بهار و تابستان
هودی مانتویی نخی لاکچریا
برند: لاکچریا
محصول ایران
جنس: نخی لاکرا
سایز: سایز بندی
رنگ: طوسی راه راه
طرح : طرحدار

399.000 تومان450.000 تومان

هنگام خرید مانتو؛ طراحی، جنس مانتو و همچنین کیفیت دوخت تاثیر زیادی در قیمت مانتو دارد. بانوان خوش سلیقه و خوش استایل هنگام قرار گرفتن درهر مجلس، یا مکان و موقعیت خاص حتما مانتوی متناسب با آن موقعیت را برای پوشش خود انتخاب می کند. قیمت انواع مانتو برحسب نوع پارچه و طرحی (مدل هایی مانند جلو باز، جلو بسته، اسپورت، اورسایز، مینیمال، مجلسی و …) که اجرا شده است می تواند متغییر باشد، البته در این میان نباید از تاثیر برند را بر قیمت نادیده گرفت.

بانوان خوش استایل همیشه خواستار شیک پوش بودن در مجالس، محل کار، میهمانی ها و … هستند، مانتو مهم ترین پوشاکی است که بر استایل خانم ها و دختران جوان تاثیر شگفت انگیزی می گذارد. مانتو به پوشش، خوش تیپی و خوش اندام نشان دادن خانمها کمک زیادی می کند. مانتوها براساس سلیقه و نوع پوشش خانم ها و دختران جوان در مدل ها و انواع مختلف طراحی و دوخته می شوند تا همه بتوانند مانتوی مدنظر خود را خریداری نمایند.

انواع مانتو بر اساس کاربرد و کارایی

مانتوها دارای مدل ها و انواع مختلف می باشد که خانم ها و دختران براساس موقعیت حضور در مکان ها و مجالس از آن ها بهره می برند. برخی از انواع مانتوها عبارتند از:

 • مانتو جلو باز
 • مانتو جلو دکمه دار
 • مانتو بلند
 • مانتو کوتاه
 • مانتو اورسایز
 • مانتو کتی
 • مانتو مینیمال
 • مانتو فلورال
 • مانتو کژوال
 • مانتو اسپورت
 • مانتو مجلسی
 • مانتو ویمسیکال
 • مانتو کلاسیک
 • مانتو یقه دار
 • مانتو ترکیبی

انتخاب انواع سبک های مانتو و ست کردن آن ها با شلوار و شال یا روسری می تواند به خوش تیپ شدن خانم ها و دختران کمک بسیاری کند.

مانتوی جلوباز

چند سالی است که مانتوهای جلو باز وارد بازارهای ایران شده و درمیان اکثر خانم ها و دختران جوان مد و ترند گردیده است. مانتوهای جلو باز با پیراهن و مانتوهای ساحلی بسیار شیک و جذاب می شود.

مانتوی جلو دکمه دار

باتوجه به ترند شدن مانتوهای جلو باز، این حال برخی از دختران و خانم ها تمایل به خرید و پوشیدن مانتوی دکمه دار را دارند. با پوشیدن این نوع مانتو به شومیز و پیراهن خاصی نیاز ندارید.

مانتو بلند

همانطور که از نام این نوع مانتو مشخص است، این مدل در بلند ترین حد ممکن دوخته می شود که طرفداران خاص خود را دارد. این مدل مانتو می تواند به سبک مانتوی جلو باز یا جلو بسته نیز دوخته شود.

مانتو کوتاه

نوع دیگری از انواع مانتو که در میان خانم های جوان محبوبیت خاصی را دارد، مانتوی کوتاه است. این نوع مانتو برای دختر خانم های که قد کوتاه دارند بسیار مناسب است.

مانتوی اورسایز

همانطور که می دانید استایل مانتوهای اورسایز دخترانه دارای سایز و اندازه های بزرگتر از اندام افراد می باشد. این مدل مانتوها بیشتر با مدل شلوارهای بگ ست و هماهنگی زیبایی را ایجاد می کند.

مانتوی کتی

اغلب مانتوهای کتی به صورت اورسایز طراحی و دوخته می شوند و هر خانمی با هر سن و سالی می تواند این سبک از مانتو را بپوشد و برای خود یک استایل شیک را بسازد.

مانتوی مینیمال

با پوشیدن مانتوی مینیمال می توانید با لباس های که در کمد دارید در زمان کوتاه یک استایل ساده و شیک را داشته باشید. مانتوی مینیمال نیز جزئ دسته مانتوهای ساده و شیک قرار گرفته است.

مانتوی فلورال

مانتوهای گل گلی که در طراحی آن ها از گل ها و طبیعت بهره گرفته اند، جزئ مانتوهای فلورال به حساب می آیند. این مدل از مانتو در تابستان و بهار بی نظیر می باشند.

مانتوی اسپورت

در صورتی که علاقه مند به استایل اسپورت هستید از مانتوهای اسپورت استفاده نمایید. محیط های رسمی نظیر کلاس های آموزشی، دانشگاه ها، اداره ها، شرکت ها و… مکان و محیط هایی هستند که جهت پوشیدن این مدل مانتو عالی و فوق العاده می باشند.

مانتوی مجلسی

جهت شرکت در مجالسی نظیر عقد، عروسی، میهمانی های مهم و… باید مانتوی مجلسی بپوشید که این مدل مانتوها نه ساده هستند و نه اسپورت، بلکه از ترکیب چند پارچه ی شیک و کارشده طراحی و دوخته می شود. (مانتو کار شده)

مانتو کژوال

راحتی و سادگی در مدل کژوال حرف اول را می زند و با این تفاصیل در این نوع مانتو، ملاک سادگی است. سادگی این مدل به همراه راحتی که آن را به مدل مانتوی شیک تبدیل می کند. مانتوی کژوال برای هر فصلی مناسب و کاربردی می باشد.

مانتو ویمسیکال

در طراحی و دوخت مانتو ویمسیکال از پارچه های با رنگ های شادی استفاده می نمایند که خود این موضوع باعث شاد و پرانرژی نشان دادن خانم ها می شود. این سبک از مانتوها در تابستان بسیار زیبا به نظر می رسند.

مانتوهای کلاسیک

از جمله انواع مانتوها می توان به مانتوی کلاسیک اشاره کرد که تقریبا جزئ مانتوهای رسمی است، که در طراحی این مدل از جیب و یا سر جیب استفاده می شود.

مانتو یقه دار

برخی از انواع مانتوها نظیر یقه دارها به مدل های مختلف تقسیم می شوند که می توان به مانتو یقه انگلیسی، مانتو یقه آرشال، مانتو یقه ایستاده و… اشاره کرد. (مانتو های یقه دار خود به مدل های مختلف تقسیم می شوند که می توان به مانتو یقه انگلیسی، مانتو یقه آرشال، مانتو یقه ایستاده و… اشاره کرد.)

مانتو ترکیبی

ترکیب پارچه های براق توری یا گیپوری در دوخت مانتو به جذابیت و شیک بودن آن کمک می کند نام این نوع مانتو، مانتوی ترکیبی است.

خرید مانتو با قیمت مناسب

در هنگام خرید مانتو باید به قیمت، جنس، کیفیت پارچه، طراحی مانتو، مدل مانتو از نظر سبک های نظیر کوتاهی و بلندی، جلو بسته یا جلو باز، کلاه دار یا بدون کلاه، آستین کوتاه یا آستین بلند و همچنین طراحی های روی لباس اعم از گلدوزی، رنگ مانتو و برند توجه کرد. هر کدام از سبک های مانتو باتوجه به میزان پارچه ای بکار رفته و کارهای تزئینی انجام شده با قیمت های مختلف در بازارها ارائه می شود. برخی از سایت های معتبر فروشگاهی در زمینه پوشاک نظیر فروشگاه لاکچریا کلیه لباس های مردانه، زنانه ، کودکان و به خصوص مانتورا با کیفیت و قیمت منصفانه و مناسب به فروش می رساند. جهت خرید مانتو به فروشگاه آنلاین لاکچریا مراجعه فرمایید تا از قیمت و کیفیت لباس ها شگفت زده شوید.

مارک و برند های مانتو

پر فروش ترین پوشاک زنانه در ایران مانتو می باشد، که به دلیل بازار داغی که دارد تولید کنندگان دست به تولید و طراحی مانتو با مدل و سبک ها بسیار متنوعی زده اند، که هر کدام از تولید کنندگان مارک و برند خود را در اتیکت های روی مانتو درج می کنند. در این میان برخی از مارک ها در بازار به دلیل نوع دوخت و کیفیت پارچه های استفاده شده، از همه معروف تر هستند. در بازار ایران برندها به دو دسته برندهای ایرانی و خارجی تقسیم می شوند، که در ادامه به آن ها می پردازیم.

برندهای ایرانی

از میان همه ای برندهای ایرانی تنها چند برند می باشد که در بازار به دلیل کیفیت و قیمت بی نظری که دارد شناخته شده می باشد، این برندهای معروف عبارتند از:

 • مانتو با برند مارک کلوتو
 • مانتو با برند ولیعصر
 • مانتو با برند مارک هانن
 • مانتو با برند مل اند موژ
 • مانتو با برند مارک هالیدی
 • مانتو با برند مارک زیبو
 • مانتو با برند لاکچریا

برندهای ایرانی بیان شده در قسمت فوق تنها بخشی از برندهای معروف می باشد که در داخل کشور طراحی و تولید می شود. بدون شک برندهای ایرانی دیگری برای مانتو وجود دارد که از دید ما پنهان شده است اما تولیدات آنها کیفیت قابل قبولی دارند.

برندهای خارجی

در بازارهای جهانی پوشاک زنانه بخصوص مانتو، برندهای بسیاری حضور دارند که هر کدام دارای ویژگی و تارگت مارکت مشخصی می باشند. چند برند معروف خارجی  در زمینه تولید مانتو را در قسمت زیر معرفی می نماییم:

 • مانتو با برند زارا
 • مانتو با برند تد- بکر
 • مانتو با برند گپ
 • مانتو با برند لاندن- فاگ
 • مانتو با برند بربری
 • مانتو با برند تاپ- شاپ

با توجه به فرهنگ و نوع پوشش در ایران، جهت فروش مانتو بستر مناسبی ایجاد شده است و به همین منظور مانتو با برندهای خارجی در بازارهای ایران به وفور یافت می شود، ولی در خرید لباس و مانتو خارجی باید از اصل بودن آن مطمئن شوید.

بهترین فروشگاه اینترنتی برای خرید مانتو

به دلیل افزایش دغدغه های افراد، خرید اینترنتی (آنلاین) لباس به ویژه مانتو در عصر حاضر به یک سبک خرید معمول تبدیل گردیده است. اکثر فروشگاه های لباس زنانه به خصوص مانتو علاوه بر فروش حضوری، فروش آنلاین را نیز در خدمات خود قرار می دهند. در سایت های فروشگاهی مانتوها با تنوع بیشتر و قیمت مناسب تری ارائه می شوند.

لباس های زنانه اعم از مانتو، شلوار، شومیز و… با برندهای مختلف خارجی و ایرانی در بازارهای ایران وجود دارد که باید در انتخاب خود به کیفیت، نوع دوخت، طراحی و… توجه کرد و نباید تنها به دلیل برند معروفی که دارد خریداری فرمایید. لاکچریا برند معروف ایرانی است که کلیه اجناس خود را از پارچه های با کیفیت و مرغوب طراحی و تولید نموده است با یک بار خرید از این فروشگاه آنلاین خواهید دید که چقدر پوشاک لاکچریا مرغوب و خوش دوخت می باشند.

خرید مانتو برای بانوان و حتی آقایان یک چالش محسوب می شود؛ کیفیت و تن خوری مانتو و همچنین رنگ و مد آن از نظر خانمها و قیمت مانتو نیز از نظر آقایان همواره مورد توجه می باشد. یافتن یک مانتوی مدرن با رنگ مورد پسند و کیفیت خوب که قیمت مناسبی نیز داشته باشد امر ساده ای نیست. فروشگاه اینترنتی لاکچریا با توجه به اینکه خود اقدام به دوخت مانتو و تونیک می کند و با برند لاکچریا ارائه می دهد همواره برای رضایتمندی مشتریان و همچنین خوش نامی برند خود مانتو و تونیک های باکیفیت و قیمت مناسب را ارائه می دهد.