برند-لاکچریا
برند لاکچریا

پوشاک و لباس زنانه

خرید تیشرت و شلوارک بچه گانه با قیمت مناسب

آیا دنبال یک انتخاب ساده و زیبا برای استایل کودک خود هستید تا بتواند در هر مکان و زمانی، از تولد گرفته تا مسافرت بپوشد؟ از انواع لباس های نامتناسب و گران قیمت خسته شده اید؟ اولین انتخابی که تقریبا برای هر موقعیت می تواند به کار رود و در دسترس ترین گزینه برای کودکان به شمار می رود، ست تیشرت و شلوارک بچگانه می باشد. می پرسید چرا؟زیرا این ست هم شیک و هم زیباست. داشتن ظاهر و رنگ مناسب در کنار کیفیت خوب و مرغوب، برای مادران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به طوری که موجب بروز آلرژی در پوست دلبندشان نشود. تنوع رنگ، مدل و جنس پارچه در بین تیشرت و شلوارک بچه گانه پسرانه و دخترانه به قدری زیاد و جذاب است که می توانید ساعت ها بدون خستگی برای انتخاب آنها وقت بگذارید.
هر چه جنس تیشرت و شلوارک های بچه گانه نرم و لطیف تر باشند، کودکتان با پوشیدن آنها احساس بهتر و راحتی بیشتری خواهد داشت. در این میان پارچه های نخی و نازک می توانند بهترین گزینه برای انواع تیشرت و شلوارک بچه گانه به حساب آیند. توجه داشته باشید که فاکتورهایی مثل طرز دوخت، برند محصول، جنس و کیفیت پارچه به طور مستقیم روی قیمت تیشرت و شلوار بچه گانه تاثیر می گذارند. طبیعتا این دسته از پوشاک کودکان هر چه از برندهای مطرح تر، با دوخت و کیفیت عالی باشند، انتظار می رود که قیمتشان نیز بالاتر رود.

انواع ست های تیشرت و شلوارک بچگانه

ست های تیشرت دخترانه و پسرانه دو قسمت کلی دارد که هر یک را در زمان و مکان خاصی باید به کودکان پوشاند. در ادامه این دو نوع از ست ها را با هم بررسی می کنیم.

ست تیشرت و شلوارک خانگی (راحتی) دخترانه و پسرانه

انواع ست های تیشرت و شلوارک خانگی زیادی وجود دارند که برای استفاده در خانه مناسبند و از لباس های خانگی کودکان به شمار می روند. جنس این ست ها عموماً نخی بوده و مناسب پوشیدن در فصل های گرم سال هستند. بسیاری از کودکان دوست دارند طرح ست های تیشرت و شلوارشان فانتزی، شخصیت های کارتونی مورد علاقه شان باشد.

ست تیشرت و شلوارک مجلسی

ست هایی که برای میهمانی ها و تولدات وجود دارند، از نظر دوخت و طرح مقدار زیادی با تیشرت ها و شلوارک های خانگی متفاوتند. دوخت مجلسی ها بهتر و طرح آن ها شیک تر می باشد. همچنین این ست از بهترین لباس های مجلسی کودکان به شمار می رود.

خرید ست تیشرت و شلوارک از لاکچریا

در تولیدی لاکچریا ما از بهترین پارچه های ترکی، ایرانی و خارجی استفاده می کنیم تا بتوانیم لباس های بی نقص و با کیفیت بالا مانند ست تیشرت و شلوارک کودکانه را برای شما عزیزان تولید کنیم.