برند-لاکچریا
برند لاکچریا

پوشاک و لباس زنانه

خرید شلوارک و شلوار راحتی و خانگی بچه گانه با قیمت مناسب

در قرن 22 از بهترین لباس هایی که می توان برای راحتی کودکان در خانه تهیه نمود، شلوار و شلوارک راحتی کودکان می باشد. اگر کنجکاوید که چگونه شلواری را برای فرزند دلبندتان تهیه کنید، باید گفت امکان تحرک آزاد و راحت، احساس راحتی در خواب یا نشستن ملاک های اصلی در خرید شلوار و شلوارک های کودکان هستند. خرید شلوار و شلوارک راحتی و خانگی بچه گانه با قیمت ارزان به راحتی امکان پذیر بوده و لباسیست که می توان در عموم فروشگاه های لباس بچگانه (حضوری و آنلاین) یافت. جنس این نوع از لباس های کودکانه عموماً شامل پارچه های نرم، نازک و خنک می باشد. البته قطعا برای فصول سرما نیز از پارچه های ضخیم و نرم استفاده می شوند.

شلوار و شلوارک های خانگی و راحتی بچگانه اکثراً زیاد تنگ دوخته نمی شوند، بلکه برای احساس راحتی در مواقع حرکت، بزرگ و گشاد دوخته می شوند تا برای کودکان عزیز بهترین کارایی را داشته باشند.

مهم ترین ویژگی های شلوارک و شلوار راحتی و خانگی بچه گانه

علاوه بر ویژگی مهم دوخت بزرگ و راحت شلوارک های کودکانه، پارچه آن دارای دوام بالایی است که لباس با آن تولید شده است؛ البته شلوار بچگانه از هر نوع پارچه ممکن است تولید شده باشد اما عموما شلوار و شلوارک های خانگی و راحتی از پارچه های نرم و بادوام دوخته می شوند و هنگام شستشوی تغییری نمی کنند.

جنس شلوار راحتی بچه گانه و همچنین شلوارک خانگی باید به گونه ای باشد که باعث ایجاد حساسیت در پوست حساس و لطیف کودکان نگردد و برای استفاده هر نوعی از پوست مناسب باشد.

از آنجایی که این نوع از لباس های راحتی بسیار پرفروش و مورد استفاده همگی می باشند، نباید قیمت خیلی بالا و نجومی داشته باشند.

انواع شلوار و شلوارک راحتی و خانگی بچه گانه

انواع شلوار و شلوارک های بچه گانه که مخصوص پوشیدن در خانه می باشند را می توان بر اساس جنس، طرح و رده سنی تقسیم بندی کرد.

انواع شلوار ها بر اساس جنس

انواع مختلف شلوارها و حتی شلوارک های مخصوص کودکان که در بازار موجودند، بیشترشان از جنس نخ می باشند؛ همچنین برخی از شلوارهای زمستانی بچه گانه جنس تدی است.

انواع شلوار و شلواک راحتی بچه گانه بر اساس طرح

شلوارک ها و شلوارها با طرح های متفاوت گلدار، پاپیون دار، ساده و رنگ های روشن در سطح بازار موجودند که در هنگام خرید بر اساس سلیقه خود و فرزند دلبندتان می توانید انتخاب نمایید.

انواع شلوارک و شلوار راحتی بر اساس رده سنی

در هنگام خرید انواع لباس های راحتی کودکان، بایستی به اندازه، سایز و رده سنی فرزند خود توجه کنید؛ زیرا علاوه بر تاثیر سن و سال در اندازه لباس، لباس های متفاوتی برای هر رده سنی تولید می شوند.

انواع شلوارک و شلوار بچه گانه بر اساس نوع کاربرد و فصل

همانطور که می دانید انواع شلوار و شلوارک ها فقط به نوع راحتی آن محدود نبوده و این نوع لباس کودکانه کاربردهای بسیار فراوانی مانند لباس خواب و حتی لباس مجلسی نیز دارند؛ پس بی شک موقع خرید کاربرد خود را در نظر داشته باشید. خیلی از مواقع شلوارک ها همراه با ست فروخته می شوند که در فروشگاه ما نیز می توانید ست شلوار و پیراهن و همچنین ست شلوارک و نیم تنه یا پیراهن بچه گانه مخصوص دختران دوست داشتنی خود تهیه نمایید.

تفاوت شلوار و شلوارک پسرانه و دخترانه

طبیعتا برای هر دو جنسیت (بچه های دختر و بچه های پسر) دوخت شلوارک ها و شلوار ها مقداری متفاوت خواهند بود؛ از جمله تفاوت های آن می توان به نوع دوخت اشاره نمود؛ فاق شلوار و شلوارک پسرانه بزرگ تر است و شلوارهای دخترانه دارای فاق تنگ تری هستند.

همچنین چشمگیرترین تفاوت را می توان به طرح ها و رنگ های شلوارهای دخترانه و پسرانه راحتی و خانگی نسبت داد ؛ طبیعتا شلوارک های دخترانه دارای طرح و رنگ های گلدار، عروسکی و پاپیون دار می باشند در حالی که شلوارک و شلوارهای خانگی کودکانه پسر اسپرت، ساده و یا با نوشته های ساده و اسپرت مانند تولید می شوند.

از دیگر تفاوت های این دو می توان به جنس پارچه اشاره نمود؛ با بررسی می توان به این نتیجه کلی رسید که پارچه های تشکیل دهنده شلوارک ها و شلوارهای دخترانه نسبت به پسران نازکتر و کمی لطیف تر می باشد.

اگر کمی دقیق شویم، می توانیم به راحتی متوجه تنوع خیلی زیاد انواع شلوارک ها و همچنین شلوارهای دخترانه و بچه گانه در مقایسه با شلوارهای بچه گانه پسران شویم؛ به طور کلی خانواده ها برای خرید شلوارک های پسرانه کمی دستشان بسته تر از خرید شلوارک های دخترانه است.

قیمت شلوارک و شلوار راحتی یا خانگی از مبلغ 80000 تومان شروع شده و تا مبالغی حدود 300 و 400 هزار تومان ادامه دارد.

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک راحتی و خانگی بچه گانه

این روزها حتی خرید اینترنتی برای شلوار، شلوارک خانگی و راحتی و لباس های خانه در اولویت لیست روش های خرید به علت مشغله فراوان مادر و پدرهای محترم می باشد. در این راستا برخی افراد حساسیت بالایی نسبت به اعتبار و کیفیت اجناس فروشگاه  آنلاین و وبسایت مورد نظر به خرج می دهند! ما نیز با در نظر گرفتن تمام معیارهای مدنظر والدین عزیز برای انتخاب شلوار خانگی برای دلبندانشان (از قیمت گرفته تا کیفیت) خرید از فروشگاه لاکچریا را پیشنهاد می دهیم.

مادران عزیز به هنگام خرید شلوار خانه بچه گانه برای دختران و پسران خود، باید جنس آنها را اولویت قرار دهند. معمولا به دلیل لطیف و حساس بودن پوست کودکان، از پارچه های نخی و مرغوب در تهیه شلوار راحتی بچه گانه استفاده می شود تا دلبندان شما احساس راحتی داشته باشند. شلوارهای راحتی بچه گانه پسرانه و دخترانه، در طرح و رنگ های متعدد و جذاب دوخته شده و روانه بازار می شوند که می توانید مطابق با سلیقه خود و سایز فرزندتان، زیباترین آنها را تهیه نمایید.
بسته به مدل، جنس و کیفیت پارچه و سایز، قیمت شلوار خانه بچه گانه در رنج های مختلفی در بازار وجود دارد که می توانید متناسب با بودجه و سلیقه خود، به خرید آنها اقدام نمایید. معمولا مدل های ساده از شلوارهای راحتی بچه گانه، با سایر لباس های کودکان راحت تر ست می شوند و مدل های کارتونی و فانتزی نیز جذابیت خاصی برای بچه ها دارند که به هنگام تصمیم گیری برای خرید، بایستی تمامی فاکتورها را در نظر بگیرید.